KONİX AF KULLANIMA HAZIR ALKOL BAZLI MEDİKAL VE TIBBİ CİHAZ YÜZEY DEZENFEKTANI 1000 ML
KONİX AF KULLANIMA HAZIR ALKOL BAZLI MEDİKAL VE TIBBİ CİHAZ YÜZEY DEZENFEKTANI

KONİX AF KULLANIMA HAZIR ALKOL BAZLI MEDİKAL VE TIBBİ CİHAZ YÜZEY DEZENFEKTANI 1000 ML

Fiyat : ₺44,90(KDV Dahil)

BİYOSİDAL

:
Konix AF Kullanıma Hazır Alkol Bazlı Medikal ve Tıbbi Cihaz Yüzey Dezenfektanı
• Alkole dayanıklı tüm yüzeylerde kullanım.
• Hızlı etki hızlı kuruma.

Konix AF, hızlı dezenfeksiyona ihtiyaç duyulan her yerde kullanılır. Hastanelerde kritik alanlar dahil tüm yer ve yüzeylerin dezenfeksiyonunda kullanılan, aldehit içermeyen kullanıma hazır dezenfektandır.

KULLANIM ALANI
Hızlı dezenfeksiyona ihtiyaç duyulan her yerde kullanılır: Ameliyathane masa,lamba ve demirbaşları, taşıma araçları; acil yardım otoları, sedyeler ve ambulanslar, Diş hekimliği cihaz ve aletleri; frez uçları, aeretör başlıkları vs., Hemşire deskleri, masa ve sandalyeler, pansuman arabaları, doktor ve diş doktorlarının muayenehanelerinde hızlı dezenfeksiyona ihtiyaç duyulan alanlarda. Hastabaşı monitörler, sıklıkla el ve cilt temasının olduğu alanlar; klozet, lavabo, musluk, kapı kolu vb., hasta bakım ünitelerindeki büro malzemeleri, serum askısı, hasta yatağı kenarları, mikroskopların el ve cilt teması olan alanlarında, hasta cildi ile temas eden tıbbi aletler; steteskop, derece, tansiyon aleti, otoskop, oftalmaskop gibi.

KULLANIM ŞEKLİ
30 cm. mesafeden yüzey ve nesneleri tamamıyla kaplayıncaya kadar püskürtünüz. Etki etmesi için etki süresince bekleyiniz. Kuru ve temiz bir bez yardımıyla tek harekette uzaktan yakına temizden kirliye doğru siliniz.

MİKROBİYOLOJİK AKTİVİTE: Bakterisidal, fungusidal, virusidal.

KİMYASAL BİLEŞİM:
Aktif Madde: % 50 Etil Alkol, % 10 Propan-2-ol, % 0,25 Didesil Dimetil Amonyum Klorit % 80.
Yardımcı Maddeler, Deionize Su, Nonyonik Yüzey Aktif.